Bezpečná preprava vašich bicyklov!

Aj vy chcete pohodlne a predovšetkým bezpečne odviezť vaše bicykle na streche auta alebo na jeho ťažnom zariadení? Sezóna bicyklov práve začína, veď počasie je naozaj nádherne, deti majú prázdniny a perfektným typom na výlet môže byť práve nezabudnuteľné dobrodružstvo s rodinou na bicykloch! Vašou úlohou je siahnuť po kvalitnom nosiči bicyklov, ktorý ich bez akýchkoľvek problémov dopraví do vami zvoleného cieľu. Nosiče bicyklov rozdeľujeme na tie, ktoré sú upevnené na streche vozidla a na tie, ktoré sú upevnené na ťažnom zariadení vozidla.

nosiče 2Aké nosiče bicyklov poznáme?

Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie sa veľmi jednoducho montujú aj demontujú z vozidla. Sú určené pre bicykle horské, cestné aj trekkingové, pričom v nich môžete prevážať aj príslušenstvo či náhradné diely. Vybrať si môžete buď úplne jednoduché nosiče s bezpečnou konštrukciou, no aj také, ktoré sú určené až pre 4 bicykle! Pred výberom je teda vhodné ujasniť si, koľko bicyklov budete prepravovať. Ďalším typom sú nosiče bicyklov, ktoré sa upevňujú na strechu vášho vozidla. Aj tieto nosiče umožňujú jednoduchú prepravu bicyklov rôznych veľkostí či druhov. Počas jazdy sa nemusíte báť, že by vám bicykle z nejakého dôvodu nedajbože vypadli alebo sa uvoľnili, keďže aj napriek tomu, že sú umiestnené na streche, držia pevne a sú po celý čas v maximálnom bezpečí. Je teda len na vašom rozhodnutí, pre ktorý typ nosiču sa rozhodnete.

Výhodné ceny pneumatík, nosičov a mnoho ďalšieho!

Pneuservis Premio, ktorý sídli v Ivanke pri Dunaji, poskytuje širokú ponuku komponentov pre vaše auto. Lacné pneumatiky za akciové ceny, nosiče bicyklov, elektróny, plechové disky, akciové sady, strešné boxy … Ochotný personál vám pri výbere s radosťou pomôže nájsť to, čo hľadáte. Nakupovať môžete nielen priamo v predajni, ale aj na internete – Pneumatiky.sk.

 

Category: