Kam s lyžami? No predsa na strechu s týmito strešnými nosičmi

Čo sa týka výberu strešných nosičov, záleží len od toho, čo požadujete. Niekto požaduje rozumnú cenu pri nižšej kvalite, niekto zase vysokú kvalitu pri vyššej cene. Čo ale, ak chceme zvoliť zlatú strednú cestu a vybrať si kvalitný strešný nosič za cenu, ktorá je v rámci toho čo nosič ponúka primeraná? Aj takto sa dá vybrať. Vaše lyže si zaslúžia spoľahlivú prepravu. Vyberte si preto strešný nosič, ktorý im to zabezpečí.

Strešný nosič, ktorý vám pomôže odviezť čokoľvek

Strešný nosič Aguri Runner. Tento strešný nosič je obľúbený najmä vďaka tomu, že okrem klasických lyžín je schopný vám pomôcť s prepravou prakticky čohokoľvek do 70 kg . Je hliníkový, ľahký a takisto poveternostne odolný.

Jeho nosnosť je 70 kg, nájdete ho v striebornom a čiernom prevedení a vďaka jeho jednoduchému povrchovému prevedeniu je jeho údržba nenáročná a zvládne ju každý.

Pre väčší náklad

Strešný nosič Nordrive Alu vám umožni si na cestu pribaliť viac vecí, než na klasický víkendový pobyt. Trubky sú hliníkové a ich nosnosť je do 100 kg. Masívna upínacia pätka je predurčená na klasické lyžiny a ich strieborná povrchová úprava vyzerá dobre na povrchu akejkoľvek strechy vozidla.

Aerodynamický tvar a minimálna hlučnosť

Strešný nosič Thule Wing Bar sa stará o zníženie hlučnosti počas vašej jazdy a takisto o zníženie spotreby paliva. Jeho nosnosť je 100 kg a jeho montáž si vyžaduje teleskopické pätky, vďaka ktorým je univerzálne použiteľný. Tieto a ďalšie pozitívne vlastnosti sú súčasťou tohto strešného nosiča.

 

Strešné nosiče 2

Nízka hlučnosť a vysoký výkon

To a mnoho ďalšieho ponúkajú strešné nosiče Thule WingBar Edge. Ich špeciálna technológia usmerňuje prúdenie vzduchu a tak znižuje odpor aj hluk. Obojstranné uzamykanie a vysoká odolnosť sú takisto prvkami, ktoré potešia nejedného lyžiara. Tieto a mnohé ďalšie kvalitné strešné nosiče nájdete aj na stránke pneumatiky.sk.

 

Category: